Bogaty wybór butów narciarskich Rossignol


Firma Rossignol to francuski producent wysokiej jakości akcesoriów narciarskich, cieszący się rosnącym zaufaniem wśród narciarzy na całym świecie. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się buty narciarskie Rossignol, zapewniające maksymalną stabilizację stopy oraz komfort podczas zjazdów. Dlaczego warto postawić na produkty tej francuskiej marki?

Bogaty wybór modeli

Jednym z atutów marki jest bogaty wybór modeli, zaprojektowany z myślą o kobietach, mężczyznach i dzieciach. Buty narciarskie Rossignol występują w wersji zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Osoby doskonale znające sztukę narciarstwa mogą liczyć na buty o sztywniejszym kształcie, stabilizujące stopę oraz umożliwiające przekazanie solidnej intencji z butów wprost na narty. Dla początkujących przygotowane zostały elastyczne modele, dostosowujące swój kształt do rosnących umiejętności technicznych narciarza. Wszystkie modele zapewniają stabilność podczas zjazdów na stoku.

Buty wewnętrzny i zapięcia

Znajdująca się wewnątrz buta narciarskiego wkładka, stanowi niezbędny element całej konstrukcji, zapewniający narciarzowi komfort i bezpieczeństwo. Modele butów wewnętrznych zaprojektowane zostały przy użyciu technologii Sensor Inside. Jest to autorska technologia firmy Rossignol zapewnia większy komfort użytkownikowi podczas zjazdów, efektywną izolację termiczną oraz najwyższą wydajność. Buty narciarskie Rossignol wyposażone zostały także w cztery polikarbonowo-metalowe klamry, z czego dwie posiadają możliwość mikroregulacji.